Groep 7B

Groep 7B

Martha Hoekstra (ma) en Liesbeth de Vries (di-vr) THEMA
Femke: De hele school werkt aan het thema 'ONS dorp'. Onze klas heeft als subthema 'het VVV kantoor' gekozen. We hebben tekeningen gemaakt van het strand. Verder maken we een eigen mini-museum in een schoenendoos. We hebben Zandvoorts blauwe tegeltjes gedrukt. Iedereen heeft een eigen bedrijf bedacht. Daarvan hebben we een plattegrond gemaakt op schaal en we zijn nu bezig met het maken van een folder. We hebben van gips en ijzerdraad een standbeeld gemaakt van onszelf . Ieder kind heeft ook een stukje geschreven over een standbeeld hier in het dorp.


filmpje duik Serious Request


Afgelopen woensdag hebben we het Sinterklaasfeest gevierd. We hadden lootjes getrokken en hebben allemaal een surprise en een gedicht gemaakt. Het was een hele gezellige ochtend! In ons fotoboek zijn de foto's te zien.


Wachtwoord vergeten? / Gebruikersnaam vergeten?